سوالات متداول

صفحه 1

در حال بارگذاری 10 آیتم بعدی

شرایط اخذ نمایندگی فروش محصولات شرکت شما چیه؟

مشاهده پاسخ

با سلام
به فروشگاه دیجی راهساز خوش آمدید
لطف بفرمایید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید
09123134251
021-91003375 خط ویژه دارا واتس آپ

آیا امکان لغو سفارش وجود دارد ؟

مشاهده پاسخ

بله، در هر زمان از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد. ولی پس از ثبت کالای مورد نظر خود و پرداخت وجه آن، می بایست با تیم پشتیبانی دیجی راهساز تماس بگیرید. (91003375-021) اگر سفارش شما بسته بندی و ارسال نشده باشد ظرف 24 ساعت کل وجه شما مسترد خواهد شد. چنانچه سفارش شما بسته بندی شده باشد اما ارسال نشده باشد هزینه بسته بندی از شما کسر و الباقی وجه طی 24 ساعت مسترد خواهد شد و اگر کالای شما ارسال شده باشد می توانید پس از تحویل کالا، روشهای بازگشت کالا را در سایت مطالعه و بر اساس آن اقدام نمایید.

در چه ساعاتی از شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد؟

مشاهده پاسخ

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش وجود دارد. تیم کارشناسان دیجی راهساز در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش کالای شما اقدام می نمایند و سفارش را برای شما ارسال می کنند.

برای سفارش کالا به کمک نیاز دارم. چگونه و با چه کسی تماس بگیرم؟

مشاهده پاسخ

تیم پشتیبانی دیجی راهساز، تیم پشتیبانی ما 24 ساعت شبانه روز و در هفت روز هفته آماده ی خدمت رسانی به شماست. شما میتوانید هم از طریق  واتس آپ و هم از طریق شماره تماس مدیریت مجموعه (09123134251-02191003375) با ما در تماس باشید .

روش ثبت سفارش کالا چگونه است؟

مشاهده پاسخ

برای خرید از سایت دیجی راهساز ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتمادر زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، جنس و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن به درگاه بانک ملت انتقال پیدا میکنید و پس از پرداخت در صف انتظار قرار گرفته و پس از تاییدثبت سفارش نهایی کالا خدمت شما ارسال میگردد.

چرا برای خرید از دیجی راهساز ، می بایست در وبسایت عضویت داشته باشم؟

مشاهده پاسخ

ثبت نام ( ایجاد حساب کاربری ) در وبسایت دیجی راهساز موجب ارایه خدمات مطلوب و سهولت درپیگیری سفارش ها می گردد. تیم پشتیبانی دیجی راهساز به تمامی مراحل خرید، از زمان ثبت سفارش تا تحویل آن به مشتری، نظارت مستقیم دارد. در صورت عدم تمایل می توانید پس از خرید اینترنتی، عضویت خود را لغو کنید.

در حال بارگذاری 10 آیتم بعدی

ارسال سوالات

#